XIII. Regionális Állásbörze

2018. november 13-án kerül megrendezésre a már hagyományosnak tekinthető Állásbörze a Széchenyi István Egyetemen.

A rendezvényt 9:00 órától 16:00 óráig látogathatják az érdeklődő állást keresők.

Az Állásbörze fő célja, hogy egy kézzel fogható kapcsolat alakulhasson ki a cégek és a leendő munkavállalók között. Ennek szellemében a börze célcsoportja az egyetem hallgatói mellett a diplomások, pályakezdők és szakképzett fiatalok körével bővül. Ezzel még több lehetőséget tudunk kínálni a cégeknek maguk, illetve termékeik bemutatására, valamint jövendőbeli gyakornokaik, munkavállalóik kiválasztására.

A szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt a Széchenyi István Egyetem Új Tudástér épületében november 13-án 9:00 és 16:00 óra között!